Naše modely

Nadhladinové rolety pro snadnou instalaci k projektům i novým bazénům. 

Elegantní, důstojné, univerzální. 


Tixit

Nejprodávanějším model z naší nabídky. Exkluzivní, elegantní stojny opatřené jemnými LED pásky pro noční osvětlení se snoubí s vysokou funkčností. Tři barevné varianty stojen pro dokonalou integraci k Vašemu bazénu.

Moon

Elegantní, variabilní roleta s kvalitními stojnami z odolného kompozitního materiálu. Základní provedení stojen je bílé, za příplatek může být šedé nebo černé. Barevné vyměnitelné disky v široké škále odstínů.

Contura

Robustní, celokovový model rolety dodávaný v šedočerném metalickém provedení. Extrémně pevná konstrukce je vhodná i pro nadměrné velikosti bazénu do šířky 10 metrů. 


Moove´O

Pohyblivá roleta MOOVE´O poháněná solárním motorem pro atypické bazény. Pro pohyb nad bazénem nepotřebuje kolejnice. Je možno ji odsunout do libovolné vzdálenosti od bazénu a využít tak celou terasu k relaxaci.

Rolleasy

Základní model rolety pro každý typ bazénu. Je vhodná do netypických osazení, například pro bazény s menším prostorem u hran. Základní varianta je bílá, za příplatek lze dodat i další barevné varianty stojen.

Rollover

Roleta s kvalitním překrytím z bílého PVC nebo z pevného, elegantního IPE dřeva (65% dřeva a 35% pryskyřice). Překrytí chrání roletu před znečištěním a atmosférickými vlivy.Podhladinová bazénová roleta Rollenergy Evolution pro dokonalou integraci pod úroveň vaší zahrady.Máme řešení pro Vás na míru

Konzultujte s námi Vaše přání. S našimi zkušenostmi a Vašimi představami vždy najdeme to správné řešení pro Váš bazén. 


Volejte mezi 8:30 a 17:00. +420 773 723 593

nebo nám napište e-mail CF-GROUP CZ&SK