O NÁS

CF Group AG, Německo

Bahnhofstrasse 68 - Wendlingen

CF GROUP je rodinná skupina s historií sahající do roku 1962. Je stále většinově vlastněna rodinou zakladatele, což je silnou motivací pro udržení vysoké kvality nabízených produktů a služeb. 

Hlavní činností firmy byla od počátku výroba bazénové a wellness chemie. Díky takto specifické specializaci firma postupně přidávala další obchodní artikl z bazénového segmentu a v dnešní době je jedním z nejsilnějších hráčů v oblasti prodeje chemie, bazénů a veškerých bazénových komponentů. 

Zahrnuje nyní široké spektrum produktů a uspokojí poptávku všech zákazníků: od malých zahradních bazénů s jednoduchým vybavením pro vysoce profesionální partnery či veřejný sektor. 

Název CF-Group vznikl v roce 2018 sloučením původní firmy CHEMOFORM a francouzské firmy FIJA, jejíž produkty představujeme na této stránce. FIJA vyrábí již 30 let pod prodejní značkou DEL vysoce kvalitní bazénové fólie, různé typy bazénového překrytí a automatických bazénových rolet.  

Právě nadhladinové rolety, exkluzivní svým designem, propracovaností detailů a vysokou kvalitou jsme vybrali jako první produkt, který nabízíme našim zákazníkům v České republice a na Slovensku. 

CF Group CZ&SK 

Pražská 636 - Dolní Břežany 

Jsme firma CF Group ČESKO-SLOVENSKO. Zastupujeme v České republice a na Slovensku naši mateřskou firmu a vybíráme pro Vás z širokého sortimentu dodavatele top produkty pro Váš bazén.

Proč jsme vybrali právě nadhladinové rolety DEL?

- jsou kompletně vyrobeny v Evropě

- splňují extrémně přísné francouzské bezpečnostní normy

- jsou opatřeny kvalitními německými motory

- vyráběny na míru dle potřeb a preferencí zákazníků

- dodány vždy včas, ve stoprocentním stavu 

- jsou prověřeny již pětiletým prodejem v Česku i na Slovensku jako produkt sloužící dlouhodobě a spolehlivě, bez poruch a závad

Firma DEL prodala již 17 000 rolet do celého světa. My máme za sebou také hezkou řádku instalací v Čechách i na Slovensku. Naši technici udržují úzký kontakt s montážními firmami, školí je a hledají řešení i pro atypické tvary bazénů či přání zákazníků, které není ve standardní nabídce. 

Těší nás pomáhat Vám vybrat ta nejlepší řešení pro konkrétní prostor.